Юрисконсульт
ООО SmartTender
Киев, Киев
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

SmartTender швидко зростаюча продуктова компанія. Нашим ключовим продуктом є online-майданчик публічних і комерційний закупівель України.

З метою розширення активної клієнтської бази нашого майданчика, а також поліпшення якості нашого сервісу для клієнтів, ми шукаємо юрисконсульта.

 • Основні вимоги : знання тендерного законодавства; надання консультації клієнтам платформи у письмовому і усному вигляді;
 • досвід підготовки та перевірки тендерних пропозицій; вміння писати скарги в Антимонопольний комітет України та представляти інтереси клієнта на засіданнях.

 • Для цього потрібно буде : консультувати клієнтів з питань публічних закупівель; складати та перевіряти тендерні пропозиції;
 • писати скарги у Антимонопольний комітет України; захищати інтереси клієнта під час розгляду скарг в АМКУ. Що ми даємо : індивідуальний план розвитку;
 • ринковий рівень винагороди і реальні можливості зростання; оформлення з першого дня і соц. пакет; графік роботи : 09 : 00-18 : 00, з понеділка по п’ятницю;
 • простора кухня і сучасний офіс, в якому прохолодно влітку й тепло взимку; місцезнаходження : 5 хв. ходьби від м. Позняки / м.

  Осокорки. Якщо Вам близький дух нашої компанії і ви прагнете розвиватися тоді ми шукаємо саме Вас! Персональний розвиток, дружня і вільна від бюрократії атмосфера гарантовані!

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява