Інспектор служби безпеки
Агроко, СООО
Чернобай, Черкасская область
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

Вимоги : - Район проживання радіус 20 км від с. Мельники або від пгт. Чорнобай вік від 25 до 45 років досвід роботи в охоронних структурах, служба в ОВС (бажано) наявність власного авто (бажано на газу) та готовність використовувати його в робочих потребах вміння користуватись програмами відеонагляду, охоронними сигналізаціями, мінімальні знання принципів їх роботи чесність, відповідальність, пунктуальність готовність до ненормованого робочого дня готовність до занять з фізичної підготовки (відвідування спортзали)Забезпечуємо : - конкурентну заробітну плату + премії по результатах роботи за місяць- офіційне працевлаштування, оплачувана відпустка та лікарняні- виплата амортизації авто щомісяця- заправка авто паливом- медичне страхування- оплачувану спортивну залу, басейн- комплексні обіди за 50% собівартостіОбов’язки : - Контроль несення служби охороною на об'єктах підприємства інструктаж співробітників охорони- контроль виконання регламентів підприємства співробітниками- проведення інвентаризацій- виявлення порушень норм витрати добрив, засобів захисту рослин, посівного матеріалу і т.

д.- виявлення порушень під час транспортування (переміщення) ТМЦ- виявлення порушень трудової дисципліни- проведення роботи по виявленню зовнішнього та внутрішнього крадія - виявлення порушень регламентів виробничих процесів- участь у проведенні службових розслідувань- окремі доручення керівникарезюме направляти : откликнуться тел.

050 057 38 95 Дмитро Анатолійович

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява