Спеціаліст з продажу та оренди заміської нерухомості, рієлтор
Brokingdom, агентство нерухомості
Киев, Киев
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

На зв’язку Brokingdom твій помічник у наданні рієлторських послуг. Хто ми?Ми команда професіоналів, яка вирішить всі питання стосовно нерухомості : консультація, пошук житла, оренда, укладання угод.

Наша місія бути надійним помічником клієнта та дарувати задоволення від роботи співробітникам.Майже кожен хотів би володіти будинком якомога далі від міської метушні, а Brokingdom втілює мрії в реальність.

Прагнеш робити життя кращим? Тоді ми чекаємо на тебе наш новий СПЕЦІАЛІСТ З ПРОДАЖУ ТА ОРЕНДИ ЗАМІСЬКОЇ НЕРУХОМОСТІ.Чому Brokingdom цетвій майбутній роботодавець?

 • Досвід поняття відносне, а для нас не надто важливе. Якщо ти дисциплінований, відповідальний, комунікабельний, бажаєш працювати, а найголовніше готовий вчитися, то ми чекаємо на тебе, навіть без досвіду роботи.
 • 18 чи 55 ми не зважаємо на вік. Вимоги до віку від 18 до 60 років.- Дружні відносини з ПК твоя перевага. Якщо ти володієш базовими навичками у роботі з персональним комп’ютером, ми точно знайдемо спільну мову.
 • Соловей чи жайворонок, любимо всіх однаково. Пропонуємо гнучкий робочий графік, щоб кожному було зручно.- Цілодобовий доступ до офісу та нові знайомства.
 • У команді молодих та активних Brokingdom завжди панує дружня атмосфера. У тебе буде затишне робоче місце, з цілодобовим доступом.

  Проте найголовніше те, що офіс знаходиться недалеко від метро Університет. Отже, добиратися до улюбленої роботи буде легко : )- Просування по драбині, але не по дерев’яній.

  Ми дбаємо про своїх співробітників, тому пропонуємо результативне навчання у сфері надання рієлторських послуг. Іншими словами, створені всі умови для безперервного особистісного і кар'єрного зростання.

 • Дотримуєшся всіх правил дорожнього руху? Спрацюємось! Посада потребує часті виїзди за місто, тому наявність авто вітається, але не є обов’язковою.
 • Вже зрозумів, що ти й Brokingdom це perfect match?Тоді пропонуємо ознайомитися з обов’язками : - Продаж заміської нерухомості, а саме : будинків, котеджів, таун-хаусів- Ведення переговорів з клієнтами з питань продажу, купівлі та оренди заміської нерухомості.

 • Організація та проведення переглядів об'єктів нерухомості за містом (будинки, котеджі, таун-хауси).- Пошук заміської нерухомості за запитом орендаря чи покупця.
 • Консультування власників об'єктів нерухомості з питань продажу та проведення самих угод.Також у твоєму розпорядженні будуть : велика клієнтська база, що постійно оновлюється, CRM-система, юридична підтримка.
 • Зацікавився? Телефонуй за номером : +38068 808 88 98 або ж надсилай електронного листа, і пам’ятай : Brokingdom люди з якими хочеться працювати.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява