Експедитор
ООО ФМ Хладопром
Одесса, Одесская область
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

ТОВ 'Фабрика морозива ХЛАДОПРОМ'

 • один з найбільших в Україні виробників морозива. На ринковому просторі України морозиво нашої фабрики відоме під торговими марками 'ХЛАДИК', 'ХРЕЩАТИК', 'КАШТАН'.
 • Запрошуємо на роботу Експедитора. Основні обов'язки : прийом товару зі складу відповідно до супровідних документів; доставка продукції (морозиво ТМ ХЛАДИК, ТМ Хрещатик, ТМ Каштан та напівфабрикати) по місту та області;
 • ведення і контроль супровідної документації.Вимоги до претендентів : досвід роботи експедитором, можливо мінімальний (експедитором, комірником).

 • Умови, запропоновані Компанією : стабільна заробітна плата; можливості кар'єрного і професійного розвитку; офіційне оформлення, соціальні гарантії згідно чинного законодавства України;
 • місце розташування Компанії : Київське шосе, (р-н. 'Слобідка', орієнтир 'Клеверный мост' ).Якщо наша пропозиція Вас зацікавила, і Ви хотіли б прийти на співбесіду, будь ласка телефонуйте.

  За додатковою інформацією звертайтеся у робочий час з 9 : 00 до 18 : 00, за телефоном. Велике прохання телефонувати!

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява