Інженер-геодезист
ПрАТ "ДБК-4"
Украина, Киев
5 днів тому
source : Jobs.ua

Вітаємо Вас!ПрАТ Домобудівний комбінат-4 - одне з провідних сучасних підприємств в будівельній галузі, яке має багатолітній досвід у виробництві бетонів та збірного залізобетону, будівництві житлових і нежитлових будівель, інжинірінгу, благоустрою та озелененню.

Штат компанії налічує понад 1000 співробітників.Запрошуємо до співпраці інженера-геодезистаОсновні обов'язки : Робота з ПВП та ПЗЛ, Нівелір, Теодоліт, 3Т5КППередача вісей на монтажний горизонт, розбивка під монтаж стінових панелейВиконавча зйомка плит перекриття, робота з проектною документацією та ін.

Якщо у Вас : профільна вища освіта, вмієте користуватися геодезичними приладами, знаєте технологію проведення геодезичних робіт, умієте виконувати геодезичну зйомку будівель різної складності, маєте відповідний досвід роботи та бажання працювати - відправляйте резюмеНедостатньо досвіду, але є профільна освіта та бажання працювати - відправляйте резюме або телефонуйте : .

 • 72Ми пропонуємо : Офіційне працевлаштування з усіма гарантіями, згідно КЗпП;Вчасну виплату заробітної плати;Соціальний пакет : для іногородніх працівників - тимчасове житло, медичне обслуговування, лікування та оздоровлення працівників та членів сім'ї, на території підприємства є безкоштовний спортзал;
 • Кар'єрний та професійний ріст;Графік роботи : з понеділка по п'ятницю, восьмигодинний робочий деньПриєднуйся до команди професіоналів!

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява