Адміністратор-медсестра в стоматологію
NeoDent
Буча, Ukraine
6 днів тому
source : find-job.com.ua

На постійну роботу в стоматологічну клініку потрібна адміністратор-асистент віком до 33років, бажано з досвідом роботи та медичною освітою, бажанням працювати, охайна, приємної зовнішності, без шкідливих звичок.

 • Позмінна робота. Обовязки : -підготовка робочого місця лікаря; -обробка та стерилізація інструментарію; -ведення необхідної медичної документації;
 • запис пацієнтів на прийом; Особисті якості : охайність, відповідальність, вічливість, стриманість, стресостійкість, пунктуальність, надійність, старанність.
 • Якщо ви : -Не конфліктна -Без шкідливих звичок (смартфон в т.ч.) -Швидко навчаєтесь -Уважна -Емоційно врівноважена -Комунікабельна -Трудолюбива Відповідальна -Пунктуальна -Ввічлива -Охайна -Гармонічна розмова та письмо - Навички пк - Чекаємо Вас!

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява