SMM-спеціаліст
Misu
Ровно, Ровненская область
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

Стартап MISU шукає SMM-спеціалістаВимоги : - Перш за все шукаємо просто гуру в SMM + людину в котрою є задатки хорошого маркетолога,- котра може мислити стратегічно,- брати на себе відповідальність і діяти самостійно в потрібний момент,- звісно бути креативною та системною,- бути суперорганізованою,- вміти писати, мати смак та вміння працювати в умовах коли усе стрімко змінюється.

 • Інгліш хоча б середній рівень, а бажано едванс або близько до тогоУмови роботи : - Шукаємо людину котра за 1 2 місяці зможе стати частиною нашої команди.
 • Бажано звісно жити десь на західній Україні чи в Любліні. Але то не мастхев і можна розглянути людину котра буде 100% працювати віддалено.
 • Обов’язки : Зробити так щоб MISU в соц мережах викликав мурашкі в людей і одночасно викликав відчуття що це таки healthcareТакож можна писати на телеграм : vovashevchuk

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява