Менеджер з продажу послуг
Центр Биржевых Технологий
Львов, Львовская область
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

Компанії Центр Біржових Технологій потрібен менеджерЦентр Біржових Технологій це всеукраїнська мережа інформаційно-консультаційних центрів, що надають повний спектр послуг з інвестування і навчання торгівлі на фінансових ринках.

Якого кандидата ми чекаємо і які результати від нього очікуємо : Нам потрібен співробітник, який буде продавати наші продукти й послуги.

Залучати клієнтів шляхом проведення переговорів і презентацій, а також особистого спілкування.Для досягнення високих результатів викладатися доведеться на 200% щодня.

Розглянемо як досвідчених кандидатів, так і без знання фінансових ринків.Компанія надає безкоштовне навчання.До чого ми прагнемо : - Надання найкращого сервісу нашим клієнтам.

 • Підвищення фінансової грамотності населення України.- В цьому та наступному році компанія планує відкрити представництва за кордоном.
 • Нашим співробітникам ми пропонуємо : - Своєчасну виплату заробітної плати.- Цікаву і сучасну систему мотивації.- Кар'єрне ріст : Ви можете стати керівником клієнтського офісу в Україні або за кордоном.

 • Робота з керівниками та власниками бізнесів.- Навчання і підвищення професійних навичок.- Відвідування бізнес-семінарів і тренінгів всередині компанії.
 • Роботу у комфортному офісі в центрі міста.- Дружній колектив.- Толерантне ставлення.- Відсутність пліток, інтриг та схожих негараздів у колективі.
 • Як ця робота вплине на Вас через рік : - Ви краще будете розуміти бізнес, життя і людей.- Навчитеся знаходити згоду і взаєморозуміння.

 • Зможете заробляти набагато більше.- Суттєво збільшиться впевненість у собі.- Вас будуть поважати і Ви будете викликати повагу.
 • Ви будете контролювати життя, а не воно Вас.- Зможете досягати в житті набагато більшого.Набiр триває до 10 сiчня.Якщо ти відчуваєш в собі силу і впевненість впоратися з такою роботою телефонуй прямо зараз!
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява