Маркувальник в аптеку (ХАІ, вулиця Лісопарківська)
Аптека АНЦ
Харьков, Харьковская область
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

Національна мережа аптек Аптека АНЦ , ШАР , Копійка , Благодія в пошуках уважного Маркувальника, який стане частиною нашої великої дружньої команди.

 • МИ ПРОПОНУЄМО : Роботизовані аптеки; Офіційне працевлаштування в штат компанії з першого робочого дня згідно КЗпП; Гідну та стабільну заробітну плату;
 • Графік роботи 5 / 2; Спеціальну програму навчання; Прозорі та прямі комунікації, корпоративні ціннісні пропозиції та бенефіти.

  Можливість вибору місця роботи ближче до дому; Ми ВІРИМО в успішну кар'єру разом з вами. Визнаємо успіх і приверженість справі.

 • Поважаємо та заохочуємо лідерство та виключний сервіс. ВИ НАШ КАНДИДАТ, ЯКЩО : Маєте досвід на аналогічній посаді (не обов’язково);
 • Володієте знаннями асортименту лікарських засобів; Бажаєте навчатися та вдосконалювати свої вміння; Маєте організаційні навички та навички управління часом;
 • Володієте комунікативними та міжособистісними навичками; Володієте комп’ютером на рівні впевненого користувача; Відноситесь відповідально до своїх обов’язків.

 • В ОБОВ’ЯЗКИ ВХОДИТЬ : Прийом товару; Сортування препаратів по організаційно-фармацевтичному порядку; Порядок контролю якості лікарських засобів;
 • Ротація товару. Ми робимо все можливе, щоб кожний співробітник мережі аптек Аптека АНЦ розумів та відчував свою належність в компанії, з любов’ю відносився до своєї справи та вдосконалювався в команді однодумців.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява