Заступник начальника відділу СГП
ЕРІДОН
Киев, Киев
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

Компанія Ерідон на сьогодні є лідером в постачанні оборотних засобів для сільського господарства в України. Ми працюємо на ринку з 1993 року і вже 7-й рік підряд стаємо переможцями конкурсу АгроБренд року у номінації Дилери, Дистриб’ютори .

Компанія реалізує високоякісні та сертифіковані продукти майже усіх провідних міжнародних брендів та має найбільшу лінійку товарів у категоріях насіння, засоби захисту рослин, основні мінеральні добрива та мікродобрива.

Компанія має найбільшу мережу представництв всій території України 30 філіалів, 54 складських сучасних комплекси загальною площею 79,300 м.

кв, маємо власний потужний автопарк вантажних автомобілів. Окрім цього ми : Реалізуємо сільськогосподарську техніку. Будуємо насіннєві та комбікормові заводи, сільськогосподарські виробництва, зерносховища, корівники, свиноферми.

Виробляємо насіння ряду відомих зарубіжних селекційно-генетичних компаній. Маємо 5 агровиробничих господарств, найсучасніший Насіннєвий завод та Роботизовану Молочно-товарну ферму.

Переробляємо соняшник на Олійноекстракційному заводі в Миколаївській області. Здійснюємо агротехнологічну підтримку фермерів України.

 • Запрошуємо тебе стати частиною потужної команди та зайняти посаду Заступник начальника відділу СГП Компанія Ерідон пропонує : Конкурентну заробітну плату, яка визначається за твоїми власними результатами;
 • Офіційне працевлаштування; Сучасний офіс, комфортне робоче місце, забезпечення ресурсами; Можливість працювати в сучасній СRM системі бази даних.

 • Вул. В'ячеслава Чорновола 30 Функціональні обов’язки : Організація ефективної роботи відділу та регіональних підрозділів з метою забезпечення клієнтами поставки сільськогосподарської продукції;
 • Продаж сг-продукції та продуктів переробки олійних культур; Представляти інтереси компанії на ринку, здійснювати організацію та керівництво підлеглим персоналом;
 • Укладати договори купівлі-продажу сг-продукції. Основні вимоги : Вища освіта (агрономічна, економічна); Наявність досвіду в компаніях- зернотрейдерах;
 • Навики з закупівлі та продажу сільськогосподарської продукції, комунікабельність; Аналітичний склад розуму; Уважність.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява