Касир (вул. Ігорівська / Набережно-Хрещатицька, 13/5)
Південний, акціонерний банк
Киев, Киев
1 днів тому
source : Jobs.org.ua
 • Акціонерний Банк Південний запрошує взяти участь в конкурсі на вакансію Касир. Задачі : Ведення касової документації; відкриття / закриття операційного дня каси і сховища;
 • Первинне і вторинне перерахування готівкових коштів; Прийом платежів; Перекази коштів; Виконання всіх видів касових операцій.

  Робота з касовими документами. Обробка, формування і упаковка грошових купюр, монет і валютних цінностей. Якісне консультування та обслуговування клієнтів банку з питань касових операцій.

 • Робота з Pos-терміналом. Вимоги : вища економічна освіта; 3+ роки досвіду роботи на аналогічній посаді. Пропонуємо : можливість розвитку у команді одного з найкращих українських банків;
 • офіційні умови працевлаштування; медичне страхування; нормований графік роботи; дружній колектив; можливість професійного та кар'єрного зростання.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява