Медична сестра (передрейсові та післярейсові медичні огляди водіїв)
TEDIS Ukraine
Кропивницкий, Кировоградская область
2 днів тому
source : Jobs.org.ua

TEDIS Ukraine - одна з найбільших українських дистрибуційних компаній, яка входить в п'ятірку Кращих компаній для лідерів в Україні за результатами дослідження, проведеного міжнародною консалтинговою компанією HAY Group.

Наші підрозділи знаходяться по всій території України, а колектив налічує 2500 співробітників. Приєднуйся і ти! ПОТРІБЕН ПРАЦІВНИК на 0,25 ставки, за сумісництвом Чим доведеться займатися : проводити щозмінні передрейсові медичні огляди водіїв (з 6-45 до 7-45, понеділок-субота) здійснювати контроль за своєчасним проходженням водіями періодичних медоглядів формувати висновки щодо придатності водія до керування транспортним засобомЗнання, навички та досвід, які хотіли би бачити у кандидата : вища / середня спеціальна медична освіта за фахом лікар / фельдшер / медсестра досвід роботи від 1 року відповідальність, уважність, дисциплінованістьРазом з нами : пресТижно - ТОП 500 найбільших компаній Центральної та Східної Європи безпЕчно - медичне страхування наДійно - офіційна заробітна плата та працевлаштування пІзнавально - всебічне онлайн / офлайн внутрішнє та зовнішнє навчання перСпективно - в середньому 200 кар'єрних зльотів щорокуЧекаємо саме на тебе! Команда Департаменту по роботі з персоналом

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява