Ревізор, контролер, обліківець
Мандзиняк Д. Й. ФОП
Украина, Львов
3 днів тому
source : Jobs.ua

Що ж? Познайомимось?Ми мережа магазинів ВСЕ ВІД 1 ГРН , активно розвиваємось на ринку Західної України більше 12-ти років.

Саме у зв’язку з нашим стрімким зростанням, у нас збільшується штат працівників і сьогодні актуальною стала вакансія РЕВІЗОРА!Хочеш спробувати?

 • Очікування від майбутнього кандидата : молода та активна жінка віком від 25 40 років;готовність до мобільності та динамічного темпу роботи;
 • готовність до відряджень по Західній Україні;з обов’язковим досвідом роботи у сфері торгівлі від 1 року;наділена лідерськими якостями та бажанням розвиватись!Які завдання будуть стояти перед кандидатом?

 • планування та організація своєї роботи;здійснення планових та непланових перевірок на торгових точках та розподільчому центрі;
 • здійснення планових та непланових ревізій на торгових точках та розподільчому центрі;складання звітів;виявлення недоліків, порушень встановлених стандартів та перевірка їх усуненняМи пропонуємо : цікаву роботу з перспективою кар'єрного росту;
 • вчасну виплату заробітної плати;витрати за транспорт повертаютьсяГрафік роботи НЕНОРМОВАНИЙ!Чекаємо Тебе в нашу сім'ю )

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява