Художник-конструктор, дизайнер меблів
Modern, мебельная фабрика
Белая Церковь, Киевская область
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

Обов язки : - Розробка корпусних меблiв з пiдготовкою конструкторськоi документацii та кресленням, з дитальним розкроєм, специфiкацiя фурнiтури.

 • Запуск виробiв в серiйне виробництво.- Здійснює з використанням нових інформаційних технологій пошук найбільш раціональних варіантів рішень конструкційно-оздоблювальних матеріалів і деталей зовнішнього оформлення.
 • Вимоги : - знання відповідних комп’ютерних програм (АutoCad,Invertor та iн.)- Вища професiйна освiта.- Вмiння правильно виконувати поставленi завдання в поставленi строки.

 • Швидке та якiсне виконання роботи.Наші двері завжди відкриті для тих, у кого є активна життєва позиція, впевненість в собі, цілеспрямованість.
 • Для запису надсилайте своє резюме або дзвоніть : т.0985735729-ЛюдмилаУмови роботи : Нормальнi з 9 : 00 до 18 : 00 год.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява