Диспетчер відділу транспортної логістики
Ромус-Поліграф
Львов, Львовская область
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

Компанія Ромус займає провідну позицію на ринку України, здійснює сервісне обслуговування компаній (офісний папір та канцелярське приладдя), є виробником поліграфічної продукції, також займається продажем господарської групи товарів, пакувальних та витратних матеріалів, канал збуту яких HoReCa.

Запрошуємо приєднатись до нас Диспетчера (відділ транспортної логістики)Твоє поле для роботи : )- створення заявок на ТМЦ та контроль за їх виконанням- видача товару згідно документації- формування транспортних заявок протягом дня- сортування маршрутних листів- надання інформації менеджерам- збір даних для аналітики- ведення обліку та видача спецодягу- виконання інших доручень керівникаНаші побажання до кандидата : - освіта незакінчена вища, вища- вільне володіння ПК (Microsoft Office) та практичні навики в програмі 1С (бажано)- досвід роботи у відділі логістики як перевага, але готові навчати- ставимо акцент на комунікації, організованості, вмінні справлятись із стресовими ситуаціями та роботі в режимі багатозадачностіМи пропонуємо : - можливість працювати в успішній компанії та кар'єрно зростати- цікаву роботу у дружньому колективі- стабільну з / п- робочий графік з пн.

 • пт., з 10 : 00 19 : 00 год.- локація офісу р-н Підзамче, вул. Б.ХмельницькогоБільше про нас знайдеш тут : https : / / hr.
 • romus.com.ua / та https : / / romus.ua / Пересилаючи нам своє резюме (персональні дані), Ви погоджуєтесь на їх обробку, згідно з чинним законодавством України про персональні дані.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява