Медичний представник Rx
АО Фармак
Луцк, Волынская область
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

АТ Фармак майже століття забезпечує мільйони людей по всьому світу якісними та безпечними лікарськими препаратами, має найбільші виробничі потужності серед всіх фармацевтичних виробників України, найсучасніше обладнання, та вже понад 8 років лідер з продажів в України.

 • Ми формуємо нову реальність піклування про здоров'я людей та постійно інвестуємо в майбутнє. Ви можете скористатися нагодою і відправити своє резюме на посаду Медичний представник в місті ЛУЦЬК Основні обов'язки : Робота з лікарями та працівниками аптек по промоції портфелю Психіатрія, Неврологія, Кардіологія препаратів компанії Фармак Підвищення рівня інформування про продукти компанії Досягнення планових показників Вимоги до кандидата : Освіта - вища медична або вища фармацевтична;
 • Хороші комунікативні та презентаційні навички Активна життєва позиція, відповідальність, самоорганізованість Ми пропонуємо : Повний соціальний пакет, що включає в себе конкурентну та офіційну заробітну плату, Система бонусування за результатами роботи Медичне страхування за рахунок компанії.

  Службовий автомобіль, мобільний зв'язок Колоритну корпоративну культуру, яка мотивує до нових звершень Можливості навчання та розвиток за рахунок компанії Велику корпоративну бібліотеку з професійною та художньою літературою В резюме обов'язково додавайте фотографію та вказуйте місто.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява