Касир-продавець
Супермаркет «Бадьорий»
Украина, Киев
2 днів тому
source : Jobs.ua

Мережа маркетiв БАДЬОРИЙ запрошує на постійну роботу продавців-касирів. Офіційне працевлаштування. Робота близько біля дому магазини в різних районах Києва.

Можливі місця роботи : Правий берег : ст.м. Святошин , ст.м. Берестейська , ст.м Дорогожичі , вул. Героїв Севастополя, вул.

Шепелєва, вул. Щербаківського, вул. Заболотного, Ул. Попова. Лівий берег : ст.м Славутич , ст.м Позняки , вул. Гмирі 2. вул.

 • Алма-Атинська, Ул. Поліська.Колега, який нам потрібен : Націлений на досягнення поставлених планівПунктуальний, відповідальний, добросовіснийЗ бажанням розвиватися та зароблятиДосвід роботи у сфері торгівлі буде великим плюсомОбов'язки : Що буде входити в обов’язки : Консультація покупцівПідготовка товару до продажу у торговому заліКонтроль наявності цінниківКонтроль строків реалізації товарівОбслуговування покупців за касоюУмови : Ми пропонуємо : Чесну та своєчасну виплату (два рази на місяць)Реальні можливості професійного розвитку та кар'єрного зросту (100% закриття адміністративних вакансій внутрішнім кадровим резервом);
 • Безкоштовне навчання (за рахунок компанії);Позмінний графік роботи.З / П 10000 грн.

  Надіслати заяву
  Додати до вподобаних
  Видалити з обраного
  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Натиснувши кнопку "Продовжити", я даю неофіційну згоду на обробку моїх даних та надсилання мені електронних сповіщень, як це описано в Політиці конфіденційності . Я можу відмовитися від моєї згоди або скасувати підписку в будь-який час.
  Продовжити
  Заява