Зміни напрям кар’єри разом з Контінентал Фармерз Груп !
Контінентал Restart програма перекваліфікації, яка дасть змогу опанувати нову спеціальність та розвиватися в агробізнесі.
Програма підходить для фахівців із досвідом у сфері інженерії або механіки.
Галузь, у якій набули попередній досвід, неважлива, адже компанія Контінентал Фармерз Груп готова ділитися знаннями та навчати фахівців, які прагнуть розвиватися в сільському господарстві.
Мета програми :
Початок стажування липень 2022 року.
Тривалість стажування 2 місяці.
Вимоги до кандидатів :
Ми пропонуємо :
Програма стажування передбачає :
Щоб стати учасником програми Контінентал Restart , надсилайте своє резюме.
Відправляючи резюме, Ви даєте згоду на обробку персональних даних компанією у рамках чинного законодавства України. Звертаємо увагу, що Зворотній зв’язок за результатами розгляду резюме надається протягом двох тижнів у разі позитивного рішення по Вашій кандидатурі.
У разі відхилення резюме на заявлену вакансію ми вносимо його в зовнішній кадровий резерв компанії і можемо повернутися до розгляду, як тільки у нас з’явиться вакансія, яка відповідає Вашому досвіду і кваліфікації.