Account Manager (English B2+)
Relokia
Украина, Тернополь
3 дня назад
source : Jobs.ua

Relokia - продуктова ІТ компанія повного циклу, тобто в команді працюють розробники, тестувальники, маркетологи, продавці, а також відділ підтримки.

Нашими клієнтами є Lenovo, Arkansas State University, Thule Sweden, Lego та багато інших світових компаній. Серед нас як професіонали з багаторічним досвідом, так і ті, хто тільки почали свій шлях в IT.

Це вакансія для того, кому важливо продавати якісний і дорогий продукт, хто прагне покращити свої професійні компетенції, а також для того, хто хоче безпосередньо впливати на розвиток відділу і компанії!ЩО МИ ОЧІКУЄМО ВІД ТЕБЕ?

 • Володіння англійською мовою (письмова і усна) не нижче B2 (обов’язково);Вміння працювати в команді;Вільне володіння комп’ютером;
 • Буде плюсом : Досвід в продажах / обслуговуванні клієнтів англійською мовою.А тепер про твої обов’язки. Що треба робити?Консультувати клієнтів щодо можливостей та особливостей наших продуктів;
 • Комунікувати з клієнтами через email листування, телефонні та відеодзвінки;Розширювати клієнтську базу;Вирішувати технічні запити клієнтів;
 • Виконувати план продажів.Є десятки тисяч причин, чому працювати в Relokia - це гарна ідея. Але нам не вистачить часу, щоб перелічити усі, тому коротко про найголовніше : ТУТ ПОВАЖАЮТЬ ТВІЙ ЧАС.

 • Ми розуміємо, що ти маєш життя і крім нас, і підтримуємо це.гарантуємо гнучкий графік, щоб ти міг поєднувати роботу з навчанням чи домашніми справами;
 • не вимагаємо і не очікуємо овертаймів від тебе.ТУТ ВІРЯТЬ В ЛЮДЕЙ. Якщо ти в нашій команді, значить ми віримо, що в тебе все вийде.

  допомагаємо одне одному;цінуємо досягнення кожного.ТУТ ТИ ЗМОЖЕШ ДОСЯГТИ БІЛЬШОГО. Ставити амбітні цілі це частина нашої культури.

  заохочуємо розвиток через профільні професійні курси;даємо можливість стати кращим працівником на командних змаганнях.ЩО МИ ГАРАНТУЄМО?

 • Гідний рівень оплати праці;Безцінний досвід і здобуття нових навичок; Професійне навчання;Офіційне працевлаштування;Сучасний затишний офіс у центрі міста;
 • Дружня атмосфера і корпоративні заходи;Оплачувані відпустки і лікарняні;Безкоштовні фрукти, каву / чай і печеньки;Корпоративні заходи.

  Маєш запитання? Телефонуй, з радістю познайомимось.Готовий розпочати просто зараз? Надсилай своє резюме.Стань частиною успіху Relokia! Ми віримо в кожного працівника, адже саме люди творять історію компанії.

  Сообщите об этом задании
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Подать заявку
  Мой email
  Нажимая «Продолжить», я даю согласие neuvoo на обработку моих данных и отправку уведомлений по электронной почте, как описано в Политике конфиденциальности neuvoo. В любое время я могу отозвать свое согласие или отказаться от подписки.
  Продолжить
  Форма заявки