Менеджер з персоналу / HR Business Partner
АВТ Бавария
Киев, Киев
1 годин тому
source : Jobs.org.ua

Основні обов’язки : Відповідає за організацію та координацію роботи персоналу департаменту, кадровий облік компанії згідно з основною політикою компанії та чинним законодавством.

Діє у якості активного учасника у розвитку HR департаменту шляхом постійного аналізу та оновлення внутрішніх HR процесів у департаменті та в компанії.

Готує звіти та аналітичну інформацію. Координує програми тренінгів та заходи з розвитку, що надають внутрішній професіональний розвиток персоналу.

Забезпечує суворе дотримання оперативної діяльності HR департаменту з метою втілення стратегії HR департаменту. Бере участь у розробці та втіленні цифрових HR систем, політик, технік та процедур, що використовуються компанією.

Контролює відповідність процесів та процедур політикам та вимогам компанії. Рекомендує стратегічні HR рішення з метою покращення критично важливих результатів ділової діяльності.

Співпрацює з HR спеціалістами для розробки стратегічних ініціатив. Вимоги : Вища освіта. Рівень володіння англійською мовою (Upper-Intermediate).

Добре володіння програмами MS Office (Excel, Power Point, Word тощо). Відмінне знання 1C 'Облік Персоналу'. Глибокі знання HR процесів та цифрових технологій HR.

 • Гарне знання трудового законодавства. Аналітичні, презентаційні навички. Здібність обробляти великі обсяги інформації . Здібність пояснювати бізнес-зміст процесів і рішень для HR Ми пропонуємо : робота в стабільній компанії;
 • конкурента заробітна плата; графік роботи - з понеділка по п'ятницю (9 : 00 - 18 : 00); офіційне працевлаштування; соц. пакет (мед.

  страховка, страхування життя, оплачувана відпустка та лікарняний). Територіальне розташування - Бориспільський район, с.

  Гора, вул. Бориспільська, 16-16 / 1

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява