Автомеханик
Піддубний Б.М.
Украина, Киев
4 днів тому
source : Jobs.ua

Ви професійний АВТОМЕХАНІК?Вас не чує керівництво і це заважає себе реалізувати?Дістав холодний бокс?Недостатня та несвоєчасна зарплатня?

Якщо Є хоч одне ТАК! ТО ЦЯ ІНФОРМАЦІЯ для ВАС : У зв’язку з відкриттям НОВОГО сервісного центру Авторизований сервіс LIQUI MOLY нам потрібні СПЕЦІАЛІСТИ МЕХАНІКУМОВИмолодий, енегійний, успішний колективнавчання за рахунок компаніїкар’єрний рістпрозора система нарахування заробітної плати (гарантований мінімум 15000 грн)комфортні умови праці (чистий, теплий цех, душ, роздягальня )забезпечення фірмовим одягом та інструментомкомфортний графік роботиможливість ремонту свого автомобіля та знижки на запчастиниТЕЛЕФОНУЙТЕ СЬОГОДНІ! БО ЗАВТРА ТО ЗАВТРА ТА МОЖЕ БУТИ ПІЗДНО!Коли просто цікаво та ліньки, ПРОХАННЯ не ДЗВОНИТИ - РОБОТИ БУДЕ БАГАТО!

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява