Заступник (помічник) з адміністративної роботи
ЗАТ Центр інтелектуальних технологій АПК
Украина, Киев
4 днів тому
source : Jobs.ua

Особливості вакансії· Вид зайнятостіПовна зайнятістьФахівець з організації роботи офісних підрозділів.Потрібні базові знання і навички в адміністративно фінансовому діловодстві з ефективним використання комп’ютерної техніки, інтернет мережі, операційних технологій аналізу і контролю внутрішньої і зовнішньої документації.

Обов’язки на посаді : Адміністративно - організаційне забезпечення роботи підрозділів : підтримка офісного розпорядку і діловодства, налаштування і використання програм Microsoft Office (Microsoft Word, Excel, PowerPoint ) та інших органайзерів , нормативно-методичне та практичне забезпечення функцій планування, обліку, звітності, контролю, регулювання та зберігання паперового і електронного документообігу.

Супровід управлінських заходів, забезпечення виконавчої дисципліни в підрозділах ( кількість персоналу до 10 осіб), виконання доручень дирекції по адміністративних питаннях організаційної роботи.

Вимоги : Вища освітаДосвід роботи або навички у адміністративній офісній діяльностіВолодіння комп'ютерними технологіями, редакторами, інтернет-ресурсамиОрганізованість, системність, вміння роботи з персоналом.

Умови : 5-денний робочий тиждень, повна зайнятістьСтабільна оплата : ставка плюс винагорода за результатами проєктівБезкоштовне навчання інформаційним, управлінським, офісним технологіямОфіційне працевлаштування, випробувальний термін 3 місяціКонтактні дані (050) 332-35-65, (050) 332-35-69.

е-mail : vika 0919 ukr.netАдреса : м. Київ, Голосіївський проспект, 96(2 зупинкивід м. Голосіївська, або 10 хв. пішки, навпроти парку Рильського).

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява