Керівник напрямку / Продакт-менеджер «Засоби захисту рослин - Мікродобрива»
ООО Украгроком
Киев, Киев
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

Компанія Украгроком створена у 1999 році. На сьогоднішній день в нашій команді 170 висококваліфікованих співробітників, 10 регіональних структурних підрозділів та 15 регіональних складів, що покривають всю територію України.

Серед постійних партнерів : Bayer, Basf, Pioneer, Maisadour та ін. Запрошуємо в нашу дружну команду Керівника напрямку продакт менеджера напрямку Засоби захисту рослин, Мікродобрива .

Основні вимоги : Вища агрономічна освіта Відмінні знання ринку продукту (засоби захисту рослин, мікродобрива) Успішний досвід організації просування продукту (засоби захисту рослин, мікродобрива) від 3-х років.

ПК : MS-Office (Excel, 1С-8 Високі навички ведення переговорів Готовність до відряджень Активність, орієнтація на результат, розвинуті менеджерські компетенції.

Функціональні обов’язки : Формування стратегії та просування продуктів (напрямок Засоби захисту рослин, Мікродобрива ). Проведення аналізу ринку, визначення цільової аудиторії і потреб клієнтів.

Розвиток довгострокових відносин з кінцевими споживачами продукції. Аналітика конкурентного середовища. Дослідження трендів.

Участь у плануванні продажу продуктів на території України. Створення попиту. Участь у формуванні ціни на продукт та визначення умов продажу.

Контроль залишків. Оперативне прийняття дій по виходу із неліквідних залишків. Участь у розробці акцій по продукту. Підготовка навчальних та інформаційних матеріалів для навчання агрономів та спеціалістів господарств сучасним технологіям виробництва с / г культур.

Інформаційно-консультативна і рекламна діяльність по продукту для менеджерів з продажу. Організація участі компанії у профільних виставках та конференціях.

 • Формування звітів та аналітичної інформації для керівництва компанії.Компанія пропонує : Високу заробітну плату (за результатами співбесіди), бонуси за результатами продажів;
 • Корпоративний автомобіль, ноутбук, мобільний зв’язок, компенсація пального; Офіційне працевлаштування згідно КЗпП, соціальні гарантії;
 • Постійне навчання, тренінги, підвищення кваліфікації; Комфортабельний офіс (м. Деміївська). Резюме без релевантного досвіду роботи в АГРОХІМІЧНОМУ напрямку не розглядатимуться!Чекаємо Вас в нашій команді! Редагувати

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява