Контент-маркетолог (SMM, копірайт)
EVO
Киев, Киев
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

Про проект : Вчасно.POS частина групи Вчасно сервісу цифрових рішень для бізнесу. Вчасно.POS комплексний хмарний сервіс автоматизації для бізнесу.

Це новий продукт на ринку, який вже набирає обертів. Ми допомагаємо малому та середньому бізнесу автоматизувати його діяльність, оцифрувати бізнес-процеси, вести повний облік та управління : фінансами, складом, продажами, персоналом, налагодити чітку систему роботи та аналітику процесів.

Але ми не новачки за нашими плечами вже є аналогічний продукт, який успішно працює на ринку багатьох країн. Це система управління бізнесом для сфери харчування та торгівлі SmartTouch POS.

Про команду : Команда Вчасно.POS складається з СЕО, СТО, архітектора, розробника мобільних додатків, двох фронтенд, бекенд і delphi розробників, маркетинг менеджера, дизайнера інтерфейсів, продуктового дизайнера і тестувальника.

Чому з’явилася вакансія? По-перше, ми на порозі виведення нового продукту на ринок, а це значить, що і побудови системи комунікації для нового бренду.

А це завжди вимагає окремої уваги та ресурсу. По-друге, для нас дуже важливо мати в команді експерта, який буде глибоко розбиратися в сфері, достеменно знати про що і як писати для наших клієнтів, враховуючи всю специфіку їх та нашого бізнесу.

 • Що важливо для даної ролі? досвід ведення комунікації у сфері b2b; розуміння IT- та підприємницької тематики; дійсно грамотна українська та російська мови;
 • досвід роботи від 2-х років, наявність портфоліо; здатність створювати легкі та привабливі тексти, які продають ; вміння самостійно збирати, аналізувати та впорядковувати інформацію;
 • вміння генерувати нові теми та ідеї, що можуть бути цікавими для нашої ЦА; вміння працювати з декількома командами; відповідальність в роботі та чітке дотримання термінів.

 • Задачі в проекті : Участь в розробці системи комунікацій для бренду; Розробка контент-плану, генерування ідей та тем; Пошук та аналіз необхідної інформації, робот з внутрішніми та зовнішніми джерелами інформації;
 • Моніторинг новин ринку, публікацій конкурентів; Ведення соціальних мереж та залучення підписників; Участь в івент-активностях.

 • Створення контенту для : Нових сторінок сайту і елементів інтерфейсу; SEO текстів (знання специфіки та вимог до SEO текстів);
 • Статей для блогу; Інструкцій по продукту і внутрішніх документів; Еmail-розсилок; Соціальних мереж; Реклами; Вичитування та редактура текстів колег, перевірка готового контенту.

  Що ми пропонуємо? онлайн навчання, тренінги в різних напрямках; чесність та відкритість у всіх комунікаціях. Будь ласка, надсилайте резюме з портфоліо.

  Очікуємо, що ви ознайомитися з проектом та усвідомлено відгукнетесь на вакансію : )

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява