Секретар судового засідання
Нова державна служба України
Валки, Харьковская область
5 днів тому
source : Jobs.org.ua
 • Кваліфікаційні вимогиОсвіта : Вища, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра, за спеціальністю Правознавство або Право ;
 • Досвід роботи : Без вимог до досвіду роботи;Володіння державною мовою : Вільне володіння державною мовою. Посадові обов'язкиСекретар судового засідання Валківського районного суду Харківської області : 1.

  Здійснює судові виклики та повідомлення в справах, які знаходяться у провадженні судді.2. Оформлює заявки до органів Національної поліції, адміністрації місць попереднього ув’язнення про доставку до суду обвинуваченого, готує копії відповідних судових рішень.

  3. Здійснює надсилання процесуальних документів в електронному вигляді та текстів судових повісток у вигляді SMS повідомлень.

  4. Здійснює оформлення та розміщення списків справ, призначених до розгляду.5. Перевіряє наявність і з’ясовує причини відсутності осіб, яких викликано до суду, і доповідає про це головуючому судді.

  6. Здійснює перевірку осіб, які викликані в судове засідання, та зазначає на повістках час перебування в суді.7. Забезпечує фіксування судового засідання технічними засобами згідно з Інструкцією про порядок фіксування судового процесу технічними засобами.

  8. Здійснює фіксування процесуальних дій, проведених у режимі відеоконференції, відповідно до Інструкції про порядок роботи з технічними засобами відеозапису ходу і результатів процесуальних дій у режимі відео конференції під час судового засідання ( кримінального провадження).

  9. Здійснює поточний контроль якості звуку і відео та контроль працездатності технічних засобів відеозапису шляхом спостереження за їх роботою під час відео конференції.

 • 10. Здійснює запис фонограми або відеофонограми на носії відеозапису створивши архівну та робочу копії;11. Веде журнал судового засідання, протокол судового засідання;
 • 12. Здійснює заходи щодо вручення копії вироку засудженому або виправданому відповідно до вимог Кримінально-процесуального кодексу України, за дорученням судді здійснює заходи щодо дачі підсудним або засудженим підписки про невиїзд.

  13. Здійснює оформлення для направлення копій судових рішень сторонам та іншим особам, які беруть участь у справі й фактично не були присутніми в судовому засіданні при розгляді справи.

  14. Готує виконавчі листи у справах, за якими передбачено негайне виконання.15. Надає в установленому законом порядку інформації про стан розгляду справ.

  16. Оформлює матеріали судових справ і здійснює передачу справ до канцелярії суду. Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посадуСтрокове призначення (на період дії карантину та до дня визначення керівником державної служби переможця за результатом конкурсного відбору відповідно до законодавства) та на час відсутності основного працівника Умови оплати праціПосадовий оклад 4250 грн.

  надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, за наявності достатнього фонду оплати праці надбавка за інтенсивність праці та премія, відповідно до ст.

  52 Закону України Про державну службу та постанови Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 358 Деякі питання оплати праці державних службовців судів, органів та установ системи правосуддя (зі змінами) Термін подачі заявок : 2020-10-04

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява