Кладовщик
Попов Д.С., ФОП
Черновцы, Черновицкая область
4 днів тому
source : Jobs.org.ua
 • Обязанности : - Організація роботи складу з приймання, зберігання та відпуску товарів, їх розміщення з урахуванням найбільш раціонального використання складських площ;
 • Ведення обліку складських операцій. Складання документів.- Стеження за наявністю і справністю протипожежних засобів, станом приміщень, обладнання та інвентарю на складі;
 • Участь у проведенні інвентаризацій товарно-матеріальних цінностей;- Виконання окремих доручень керівництва.Условия работы : ПН-Сб 9,00 19,00 обговорюється.
 • Вимоги до кандидата : - Високий рівень відповідальності та працездатності- Знання будови легкового автомобіля бажано- Знання пошуку автомобільних запчастин та досвід ведення складського обліку буде значною перевагою- Знання офісних програмних продуктів та вміння працювати з ПК бажано- Якщо важко дозвонитись пишіть на вайбер.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява