Фахівець з ветеринарно-технологічного нагляду
Агроиндустриальный холдинг МХП
Борисполь, Киевская область
6 днів тому
source : Jobs.org.ua

Агроіндустріальний холдинг МХП - провідний аграрний холдинг, лідер ринку у сегменті рослинництва та птахівництва в Україні.

Наше бренд-портфоліо включає ТМ Наша Ряба , ТМ Легко , ТМ Бащинський та ряд інших. Компанія має виробничі потужності у 14- регіонах країни, об'єднує більш 28 тис.

співробітників та присутня на ринках 80-ти країн світу.СТОВ Старинська птахофабрика Основний вид діяльності - вирощування племінного поголів'я курей з метою отримання якісних інкубаційних яєць.

 • СТОВ Старинська птахофабрика - підприємство, що входить до складу холдингу МХП оголошує про відкриття нової вакансії - Фахівець з ветеринарно-технологічного наглядуВимоги до кандидата : - освіта вища- досвід роботи від 2 років- комунікабельність Функціональні обов'язки : - Ветеринарно-технологічний контроль під час забою та переробки птиці-У нас ви знайдете : - офіційне працевлаштування згідно законодавства України;
 • стабільну та гідну заробітну платню;- безкоштовну доставку на роботу та з роботи;- комфортні умови праці;- продукцію компанії за пільговими цінами та 6,5 кг курячого м'яса щомісяця безкоштовно;
 • обіди за 1 гривню.Місце роботи : с. Мирне, Бориспільський р-н, Київська обл.Разом робимо важливе!#СвітМожливостей
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява