ESL вчитель англійської мови у В'єтнамі
EL VIS Vietnam
Украина, Киев
2 днів тому
source : Jobs.ua

Вимоги : Хороші новини для вчителів, які хочуть отримати сертифікат TESOL, залишитися і працювати у В'єтнамі в якості викладача англійської мови ESL.

В'єтнам знову відкриває кордони. З 25 вересня до В'єтнаму можна в'їхати по бізнес-візі від в'єтнамської компанії за 850 $.

У нинішній ситуації ви повинні знаходитися в карантині 14 днів, в місці, яке ви можете вибрати зі списку, наданого урядом В'єтнаму (ціна від 26 до 300 доларів в день, залежить від того, яке місце ви виберете).

Для отримання додаткової інформації зв'яжіться з нами. Нам потрібні вчителі англійської мови!Обов'язки : Умови : Є вища освіта, знання англійської мови на рівні Intermediate або Upper-Intermediate, бажання працювати і заробляти від 1500 доларів на місяць, отримати новий виток в кар'єрі і стабільність, вивчити культуру і мову В'єтнаму, відвідати безліч визначних пам'яток, спробувати місцеву кухню, відпочити на кращих пляжах, і просто змінити обстановку?

Все це можливо з нами, El-Vis Service Company. Отримайте сертифікат Tesol від American Florida University, і почніть міжнародну кар'єру сертифікованого викладача англійської мови.

Ми пропонуємо : - 4-х тижневий комбінований курс American Tesol, що включає три тижні теорії і тиждень практики з реальними студентами.

 • Підтримку на всіх етапах даного курсу.- Консультацію з працевлаштування.Від вас : - Вища освіта- Довідка про несудимість- Знання англійської на рівні Intermediate / Upper-Intermediate- Бажання працювати і вдосконалюватися.
 • Ми чекаємо васskype - EL VIS VietViber, whatsupp

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява