Бригадир м'ясного виробництва супермаркету "Велика Кишеня"
RetailGroup
Киев, Киев
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

Бригадир м’ясного виробництвасупермаркету Велика Кишеня м.Київ пл.Оболонська, 6Всеукраїнська мережа супермаркетів Велика Кишеня запрошує до своєї командиБригадира м’ясного виробництваМи пропонуємо : - стабільну, цікаву роботу в сучасній та інноваційній компанії- високу оплату праці, яку ти отримаєш вчасно 100%- підвищення заробітної плати в залежності від категорії на 10% і більше- премію за виконання показників- знижки на обіди в кулінарії власного виробництва 30% від вартості- забезпечення спецодягом- реальні можливості кар'єрного та професійного розвитку- безкоштовне навчання за рахунок компаніїКлючові обов’язки : - забезпечення випуску продукції згідно з асортиментом- створення замовлень на необхідну сировину- забезпечення дотримання виконання технологічних процесів- здійснення виготовлення продукції- забезпечення необхідного санітарного стану, цеха, інвентаря та обладнанняМи очікуємо : - наявність профільної середньої освіти- аналогічний досвід роботи- знання технологічних процесів та обладнання- бажання вчитись та розвиватись в даному напрямкуМісце роботи : м.

Київ пл.Оболонська, 6Поряд з ст.м. ОболоньБільш детальна інформація за телефоном : 067 413 19 49 ЛюдмилаМенеджер по персоналуДзвони зараз!Надсилай резюме!Ми чекаємо саме тебе!

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява