Бухгалтер
ООО "АСС" ТМ "Помидора"
Украина, Кривой Рог
4 днів тому
source : Jobs.ua

У компанію ТОВ АСС (с.Широке) потрібен бухгалтер.Вимоги : Профільна освіта (бухгалтерська, економічна або фінансова).Досвід роботи бухгалтером не менше 1-го року.

Знання бухгалтерського та податкового обліку.Досвід роботи в програмах : ПК (MSWord, Excel, Outlook, 1C8).Облік ПДВ, податкові зобов’язання, податковий кредит, коригування як перевага.

Обов’язки : Контроль кредиторської / дебіторської заборгованості, складання і підписання актів звірок з клієнтами.Проведення повернень товару.

Виїзд на звірки до клієнтів (транспорт надається підприємством).Знання і можливість проведення коригувань до податкових накладних на підставі зворотних накладних вітається.

Умови роботи : Час роботи : 08 : 00 17 : 00 (пн-пт). Офіційне працевлаштування. Повний соц.пакет. Доставка працівників безкоштовно службовим транспортом.

Оплачуваний корпоративний мобільний зв’язок. Зарплата за підсумками співбесіди. Дзвонити з 09.00 до 16.30 (пн-чт) по тел ... 03 15.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява