Консультант зі зв’язків з громадськістю та комунікацій
Центр з профілактики та боротьби із СНІДом
Ужгород
6 днів тому
source : Электронный Центр занятости населени

Обов'язки : Участь у планування заходів з комунікації та зв’язків з громадськістю на рівні регіону. Участь в публічних заходах з представлення в органах представницької та виконавчої влади стратегії розбудови системи громадського здоров’я в області.

Участь в публічних заходах з представлення в органах представницької та виконавчої влади стратегії розбудови системи громадського здоров’я в області.

Забезпечення комунікації з керівництвом та профільними спеціалістами ДУ Центр громадського здоров’я МОЗ України . Участь в нарадах, семінарах, тренінгах, що проводитимуться ДУ Центр громадського здоров’я МОЗ України .

Розробка нормативних актів, проектів, розпоряджень, наказів, що будуть регламентувати подальший розвиток та розбудову системи громадського здоров’я в Закарпатській області в частині комунікацій та зв’язків з громадськістю Співпраця з представниками неурядового сектору, громадських організацій, представниками засобів масової інформації зацікавлених в імплементації системи громадського здоров’я.

Ведення та наповнення сайту та сторінки закладу у ФБ. Організація та участь у проектних заходах на рівні регіону згідно договору субгрантування (тренінги, круглі столи, прес-

конференції, тощо), організація їх висвітлення у засобах масової інформації. Підготовка публічних виступів за результатами реалізації діяльності Виконання вказівок програмного координатора.

Требования : Вища освіта (обов’язково); Досвід роботи не менше 3-х років у сфері надання послуг з організації, впровадження та висвітлення проектної діяльності.

 • Досвід роботи у забезпеченні комунікаційних зв’язків з ЗМІ, громадськістю; Вільне володіння усною та письмовою українською мовою;
 • Впевнене користування Microsoft Word, Excel, Power Point, Office Publisher, Internet. Условия : Неповна зайнятість.

  Надіслати заяву
  Додати до вподобаних
  Видалити з обраного
  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Натиснувши кнопку "Продовжити", я даю неофіційну згоду на обробку моїх даних та надсилання мені електронних сповіщень, як це описано в Політиці конфіденційності . Я можу відмовитися від моєї згоди або скасувати підписку в будь-який час.
  Продовжити
  Заява