Викладач математики
Рощина К.Н., ФОП
Киев, Киев
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

На постійну роботу в дружню, молоду команду Освітнього центру BRIAN UP потрібіні викладачі для проведення занять в міні-групах та індивідуально з дисципліни математика.

 • Вимоги- посмішка і доброзичливе ставлення до учня;- високий рівень володіння своїм предметом та українською мовою;- наявність профільної освіти;
 • вміння навчати і навчатися;- готові взяти студента- розумітись на тонкощах ЗНО,- досвід роботи- Проведення групових (до 6 осіб) чи індивідуальних занять з підготовки до ЗНО, ДПА та / або підвищення рівня знань учнів.
 • Комфортні офіси в Голосіївському, Дарницькому, Солом’янському та Подільському районах.- Неповна зайнятість.Навантаження викладач обирає самостійно (може вести від 1 групи або 1 учня індивідуально).
 • Заняття 1 групи тривають 1,5 год. / 2 р. на тиждень. Своєчасна заробітня плата гарантована.- гідну заробітну плату;- можливість фінансового зростання;
 • невелику кількість учнів у класі;- комфортні умови праці;- ефективну співпрацю з батьками та учнями, що базується на взаємоповазі та взаєморозумінні- молодий дружний колектив, розуміюче керівництвоМи чекаємо на молодих, амбіційних випускників ВУЗів, а також досвічених викладачів, які досконало володіють своїм предметом, мають власні методики викладання та заохочення до навчання, хочуть працювати з дітьми та знаються на тонкощах ЗНО, ДПА, шкільної програми.
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява