Касир операційної каси (касир-операціоніст)
ФК Премиум Финанс
Украина, Киев
6 днів тому
source : Jobs.ua

Требования : Повна вища освіта, стаж роботи не менше 3-х років в небанківській фінансовій установі на посаді касира операційної каси.

Додаткові вміння : бездоганна ділова репутація, відсутність судимостей, рекомендації з попередніх місць роботи.Обязанности : Здійснення торгівлі валютними цінностями в готівковій формі (валютно-обмінні операції) в операційній касі небанківської фінансової установи (покупка, продаж, конверсія, інкасо, сторнування, прийом до виконання, оформлення і підготовка касових документів тощо), суворе дотримання касової дисципліни, знання законодавства, що регламентує відносини в галузі обміну валют та готівкового обігу, перевірка справжності банкнот різних номіналів, приймання участі у перевірках операційної каси.

Досконале знання роботи програмного забезпечення з обміну валют, впевнене володіння ПК на рівні - кваліфікований користувач.

Условия : 5-денний робочий тиждень / позмінний графік роботи,

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява