Найняти зараз.

neuvoo допомагає тисячам роботавців знаходити правильного кандидата щодня. 78% всіх кандидатів в Україна заходьте на наш сайт принаймні раз на місяць

" neuvoo постійно робить все можливе аби підтримувати якість оголошень про вакансії, не залежачи від типу вакансії, вражаюче! " - Дмитро Л. (Харків)

"30% наших співробітників було знайдено за допомогою neuvoo. Кращий сервіс, краща команда." - Марія Г. (Дніпро)

"Ми спонсоруємо вакансії в 5 країнах з neuvoo, ми дуже задоволені результатами в кожній з них" - Сергій В. (Київ)

"Крім того що від neuvoo нам надходять кращі кандидати, команда neuvoo допомагає нам зі звітом результатів та їх аналізом." - Олександр A. (Чернігів)

"Вартість оголошення про роботу з neuvoo є в три рази дешевша ніж з традиційними cайтами з вакансіями. Я рекомендую neuvoo будь якому роботодавцеві." - Ганна P. (Львів)


(починаючи з 299₴)

або надішліть нам email : helpdesk@neuvoo.com

Бізнес аналітик
Ваша вакансія
ваша компанія |
- 8 годин тому
Співпрацюйте з бізнесом та командою контролера, щоб гарантувати, що для перевірки аудиту є контроль. Додаткові обов'язки. Працювати партнером та фінансовим тренером діловим партнерам. Забезпечити цінність ...

Чому neuvoo?

Привернути увагу більшої кількости шукачів

Кожен місяць, мільйони людей заходять на neuvoo щоб знайти роботу. Ми переконини що ваша вакансія була відображена правильним кандидатам аби ви швидше знаходили нових співробітників!

Надсилайте вакансії правильним кандидатам в правильний час

Ваша вакансія з'явиться на багатьох джерелах: пошукова система neuvoo, email сповіщеня, наш додаток та соціальні мережі аби збільшити видимість вашою вакансії для кандидатів та отримати більше відгуків.

Наймайте локально або глобально

Не має значення якщо ви маєте вакансії в одному місті або по всьому світові, neuvoo подбає про вас. neuvoo на даний момент є доступним в 60 країнах та має мільйон відвідувачів щомісячно по всьому світові.

Якщо ми вам потрібні, ми тут.

Ви можете змінити оголошення про вакансію власноруч, або надішліть нам email для безкоштовної підтримки: helpdesk@neuvoo.com

Ви платите тільки за результати

Гарантовані заявки!

Ви інвестуєте в програми, а не в час експозиції: доки ми не забезпечимо обіцяну кількість додатків, ваша пропозиція про роботу залишатиметься в Інтернеті.

пакети на основі ваших потреб

Розміщення вашої роботи на neuvoo починається з мінімального значення 299₴, щоб отримати 15 програм. Якщо вам потрібно більше кандидатів на певну посаду, ми пропонуємо пакети, які принесуть вам більше додатків.

Для роботодавців

Кампанія

Рекламні звіти

Вакансії

Дата

Перегляди

Заявки

2016-09-01 150 14
2016-09-02 150 16
2016-09-03 140 11
2016-09-04 130 14

Почати !

Розташуйте вакансію сьогодні

Розташуйте вакансію та отримуйте заявки прямо на ваш email або кар'єрний вебсайт. Ви можете проспонсорувати ваші вакансії аби отримувати більше результатів і платити тільки коли кандидати клікають на вашу вакансію.

Зконтактуйтесь з нами якщо вам щось потрібно!

Якщо вам потрібна допомога, або у вас виникло питання, наші експерти будуть раді вам допомогти. Напишіть нам електронний лист: helpdesk@neuvoo.com