Швея НА Полную Занятость Роботи, Кар’єри | neuvoo.com.ua

Усього знайдено 13 позицій пов’язаних з Швея НА Полную Занятость на Neuvoo Україна. Надішліть свою заяву зараз та отримайте омріяну роботу.

Опис Роботи та Категорії включно з пошуковим словом

Приклади співпадаючих з пошуком вакансій : швея. Ці роботи часто співпадають з такими категоріями як продаж, освіта, банк, IT, транспорт або маркетинг.

Статистика вакансій

Регіони з найбільшою чисельністю вакансій пов’язаних з 'Швея НА Полную Занятость' : Дніпропетро́вська область, Харківська область або Запорізька область. Міста з найбільшою кількістю пошукових відповідей : Дніпропетровськ, Запоріжжя або Харків.

Популярні роботодавці які мають вакансії пов'язані з Швея НА Полную Занятость

Фірми які пропонують вакансії найбільш пов’язані з Швея НА Полную Занятость : Автопорт, ЧП XX, Дом Вкуса, сеть, ООО «Ventaus», Anestasmart або Аккумтрейд.

neuvoo.com.ua: найбільший сайт з оголошенням про вакансії по всій Україні

neuvoo.com.ua є найпотужнішою пошуковою мережою робіт в Україні з більш ніж 414009 вакантними позиціями доступних для вас, з яких 13 пов’язані з Швея НА Полную Занятость.

Show more
Trud.dp.ua |
Дніпропетровськ, Дніпропетро́вська область
- 1 днів тому
График работы. полный день. Дополнительная информация. Производству мягкой мебели на постоянную работу требуется швея. Требования. Быстро обучаемая с опытом работы, а также готовы...
057.ua |
Харків, Харківська область
- 12 днів тому
Возможен вариант надомниц только для инвалидов. Опыт работы не меньше года. Работа на полную ставку...

Ніколи не пропускайте робочу можливість. Підпишіться на щоденне сповіщення про вакансії.