Помощник Товароведа Роботи, Кар’єри | neuvoo.com.ua

Усього знайдено 13 позицій пов’язаних з Помощник Товароведа на Neuvoo Україна. Заявіть про свою кандидатуру зараз та отримайте найкращу пропозицію.

Опис Роботи та Категорії включно з пошуковим словом

Приклади співпадаючих з пошуком позицій : помощник товароведа, помощник, помощник товароведа грузчик або кладовщик помощник товароведа. Ці вакансії часто пов’язані з такими категоріями як продаж, освіта, банк, IT, транспорт або маркетинг.

Статистика вакансій

Регіони з найбільшою чисельністю позицій пов’язаних з 'Помощник Товароведа' : Дніпропетро́вська область. Міста з найбільшою кількістю пошукових відповідей : Дніпропетровськ.

Популярні роботодавці які мають вакансії пов'язані з Помощник Товароведа

Компанії які пропонують вакансії найбільш пов’язані з Помощник Товароведа : ООО "Самеко", "Персонал Консалтинг", FriendZ agency, DANONE, ПроКредит Банк або ООО Орест-Т Центр.

neuvoo.com.ua: найбільший сайт робіт по всій Україні

neuvoo.com.ua є найбільшою пошуковою системою вакансій в Україні з більш ніж 471377 вакансіями доступних для вас, з яких 13 пов’язані з Помощник Товароведа.

Show more
048.ua |
Odessa, Odessa Oblast
- 12 днів тому
Описание вакансии. Крупная сеть супермаркетов приглашает на работу помощника товароведа. Требования...
Трейдинг |
Dnepropetrovsk, Dnipropetrovsk Oblast
- 9 днів тому
Образование. среднее. График работы. свободный график. Обязанности. Определяет требования к товарам, а также соответствие их качества стандартам, техническим условиям, заключенным...
ТFG-region |
Dniprodzerzhyns'k, Dnipropetrovsk Oblast
- 5 днів тому
Ми шукаємо співробітника на позицію Помощник (опыт товароведа приветствуется) до 4100 + премии в Dniprodzerzhyns'k . На посаді Помощник (опыт товароведа приветствуется) до 4100 + премии в компанії ТFG-region , ваша робота полягатиме в тому щоби...
www.jobportal.com.ua |
Dnepropetrovsk, Dnipropetrovsk Oblast
- 12 днів тому
Ответственность. Пунктуальность. Обязанности. Работа с документацией. Оформление заявок. Формирование периодической отчетности. Условия. Полный рабочий день. Соц. гарантии. Официал...
TFD-region |
Dnepropetrovsk, Dnipropetrovsk Oblast
- 1 днів тому
Полне имеет значения. Опыт работыне имеет значения. Помощник (опыт товароведа приветствуется...

Ніколи не пропускайте робочу можливість. Підпишіться на щоденне сповіщення про вакансії.