Найняти зараз

Невуо допомагає тисячам роботодавців знаходити потрібних кандидатів кожен день. 78% всіх активних шукачів роботи в% COUNTRY відвідайте наш веб-сайт не рідше одного разу на місяць

"Neuvoo послідовно приносить якісні програми для всіх наших пропозицій про роботу, незалежно від типу роботи, вражаючі!" - Джеймс Е. (Нью-Йорк)

"30% наших найманих працівників зараз надходять з neuvoo. Відмінна служба, відмінна команда". - Мері Г. (Лос-Анджелес)

"Ми спонсоруємо роботу в 5 країнах з невюно, ми дуже задоволені тягою в кожному з них!" - Кріс В. (Бостон)

"На додаток до залучення великих претендентів на наші робочі місця, команда neuvoo допомогла нам впровадити відстеження та аналітику". - Марк А. (Філадельфія)

"Вартість одного додатку в 3 рази дешевше, ніж nevuo, ніж інші традиційні професійні майстерні". Я рекомендую їх будь-якому рекрутеру ". - Алісія П. (місто)


(starting at% 0 $% )

або напишіть нам : helpdesk@neuvoo.com

бізнес-аналітик
Ваша пропозиція про роботу
ваша компанія |
- 8 годин тому
Працюйте з бізнесом та командою контролера, щоб переконатись, що елементи управління відповідають аудиту ... Додаткові обов'язки. Зробити партнером і фінансовим тренером діловими партнерами. забезпечити цінність ...

Чому Нюво ?

Залучити більше шукачів роботи

Кожен місяць, мільйони людей заходять на neuvoo щоб знайти роботу. Ми переконини що ваша вакансія була відображена правильним кандидатам аби ви швидше знаходили нових співробітників!

Націлюйте потрібних людей в потрібний час

Ваші робочі місця з'являться на кількох каналах: пошукові домени neuvoo, сповіщення електронною поштою, веб-сайти партнерів, наше додаток та соціальні медіа, що забезпечують максимальну експозицію для отримання оптимальних результатів.

Прокат на місцевому або глобальному рівні

Якщо у вас є робочі місця в одному місті чи тисячі робочих місць у всьому світі, ми вас закрили. Neuvoo зараз присутній у більш ніж % NUM країнах і має мільйони щомісячних відвідувачів по всьому світу.

Якщо ви нас потребуєте, ми тут

Ви можете самостійно керувати вашою роботою , або напишіть нам за безкоштовною підтримкою:% EMAIL%

Ви платите тільки за результати

Гарантовані заяки!

Ви інвестуєте в програми, а не в час експозиції: доки ми не забезпечимо обіцяну кількість додатків, ваша пропозиція про роботу залишатиметься в Інтернеті.

Пакети залежать від ваших потреб

Розміщення вашої роботи на neuvoo починається з мінімальної ставки, ніж% MINIMUM_PRICE%, щоб отримати% MINIMUM_APPLICATIONS% програм. Якщо вам потрібно більше кандидатів на певну посаду, ми пропонуємо пакети, які принесуть вам більше додатків.

Для роботадавців

Кампанія

Рекламні звіти

роботи

дата

Перегляди

заяви

2016-09-01 150 14
2016-09-02 150 16
2016-09-03 140 11
2016-09-04 130 14

Почати!

Опублікуйте роботу сьогодні

Опублікуйте свою роботу та одержуйте відповідні додатки безпосередньо в папці "Вхідні". Ви можете спонсорувати вашу роботу, щоб отримати більше результатів і платити лише тоді, коли кандидати натискають вашу роботу.

Зконтактуйтесь з нами якщо вам щось потрібно!

Якщо вам потрібна допомога або будь-які питання, наша команда експертів буде рада вам допомогти. Напишіть нам електронний лист: helpdesk@neuvoo.com