Укладальник Хлібобулочних Виробів Роботи, Кар’єри | neuvoo.com.ua

Усього знайдено 14 позицій пов’язаних з Укладальник Хлібобулочних Виробів на Neuvoo Україна. Заявіть про свою кандидатуру зараз та отримайте ідеальну роботу.

Опис Роботи та Категорії включно з пошуковим словом

Приклади співпадаючих з пошуком робіт : укладальник хлібобулочних виробів, укладальник-пакувальник хлібобулочних виробів або робота укладальник хлібобулочних. Ці вакансії часто пов’язані з такими секторами як продаж, освіта, банк, IT, транспорт або маркетинг.

Статистика вакансій

Регіони з найбільшою кількістю вакансій пов’язаних з 'Укладальник Хлібобулочних Виробів' : Дніпропетро́вська область. Міста з найбільшою кількістю пошукових відповідей : Дніпропетровськ.

Популярні роботодавці які мають вакансії пов'язані з Укладальник Хлібобулочних Виробів

Фірми які пропонують вакансії найбільш пов’язані з Укладальник Хлібобулочних Виробів : ФЛП Филлипов И.П., Кайс Медиа, 3Shape Ukraine, ЧП ИННА, ЗЖБИ ПАТ «ДСК-4» або ЧП Тесленко О.Д..

neuvoo.com.ua: найбільший сайт з оголошенням про вакансії по всій Україні

neuvoo.com.ua є найбільшою пошуковою мережою робіт в Україні з більш ніж 326443 вакантними позиціями доступних для вас, з яких 14 пов’язані з Укладальник Хлібобулочних Виробів.

Show more
Киевбизнесхолдинг |
Київ, Київська область
- 3 днів тому
Опис вакансії. Лідер по виробництву хлібобулочних виробів України запрошує на роботу укладальників...
Хлібодар, ТОВ |
Рівне, Рівненська область
- 11 днів тому
Оксана РівнеВид зайнятості повна зайнятість. Опис вакансії. Вимоги. чоловік віком до 35 років. Умови роботи. офіційне працевлаштування, вчасно виплачені аванс та заробітна плата, м...

Ніколи не пропускайте робочу можливість. Підпишіться на щоденне сповіщення про вакансії.