Тренер Pole Dance Роботи, Кар’єри | neuvoo.com.ua

Усього знайдено 12 позицій пов’язаних з Тренер Pole Dance на Neuvoo Україна. Заявіть про свою кандидатуру зараз та отримайте найкращу пропозицію.

Опис Роботи та Категорії включно з пошуковим словом

Приклади співпадаючих з пошуком робіт : тренер pole dance. Ці вакансії часто пов’язані з такими типами діяльності як продаж, освіта, банк, IT, транспорт або маркетинг.

Статистика вакансій

Регіони з найбільшою кількістю вакансій пов’язаних з 'Тренер Pole Dance' : Київська область або Харківська область. Міста з найбільшою кількістю пошукових відповідей : Київ або Харків.

Популярні роботодавці які мають вакансії пов'язані з Тренер Pole Dance

Компанії які пропонують вакансії найбільш пов’язані з Тренер Pole Dance : ОАО "Вердлания", Gold Line, Fora, Украинский Производственный Холдинг, ЭKСПEРТ-ЦEНТР частное предприятие або INSOLLO Entertainment.

neuvoo.com.ua: найбільший сайт робіт по всій Україні

neuvoo.com.ua є найпотужнішою пошуковою системою вакансій в Україні з більш ніж 311442 вакансіями доступних для вас, з яких 12 пов’язані з Тренер Pole Dance.

Show more
СК Витязь |
Харків, Харківська область
- 1 днів тому
В спортивный клуб "Витязь" приглашается тренер по Pole dance... Пауэрлифтинг. ВОСТОЧНЫЕ ТАНЦЫ. Pole Dance. ШЕЙПИНГ. АЭРОБИКА...
Wonderwork |
Київ
- 3 днів тому
В студию танцев требуется тренера. Опыт работы от 1... Направления. Pole Dance, Pole Exotic, Стретчинг, Пилатес Условия...

Ніколи не пропускайте робочу можливість. Підпишіться на щоденне сповіщення про вакансії.