Оператор Фальцевальной Машины Роботи, Кар’єри | neuvoo.com.ua

Усього знайдено 12 позицій пов’язаних з Оператор Фальцевальной Машины на Neuvoo Україна. Дійте та здобудьте найкращу пропозицію.

Опис Роботи та Категорії включно з пошуковим словом

Приклади співпадаючих з пошуком вакансій : оператор фальцевальной машины або оператор. Ці роботи часто співпадають з такими секторами як продаж, освіта, банк, IT, транспорт або маркетинг.

Статистика вакансій

Регіони з найбільшою кількістю вакансій пов’язаних з 'Оператор Фальцевальной Машины' : Київська область. Міста з найбільшою кількістю відповідей : Київ.

Популярні роботодавці які мають вакансії пов'язані з Оператор Фальцевальной Машины

Компанії які розміщають оголошення про вакансії найбільш пов’язані з Оператор Фальцевальной Машины : Волшебница, baltic bridge, ОАО «Аргос Групп», ЧП Римада, Вакансия Атлант ООО або Антонина Мельникова.

neuvoo.com.ua: найбільша робоча пошукова система по всій Україні

neuvoo.com.ua є найпотужнішою пошуковою системою вакансій в Україні з більш ніж 442404 вакантними позиціями доступних для вас, з яких 12 пов’язані з Оператор Фальцевальной Машины.

Show more
Логос, издательство |
Kiev, Kyiv city
- 14 днів тому
Требования. опыт работы на фальцовочных машинах. понимание полиграфических процессов. Условия работы. адрес типографии. с. Софиевская Борщаговка ...
Peма-Принт, типография |
Kiev, Kyiv city
- 11 днів тому
Катя Вишневская КиївВид зайнятості повна зайнятістьВимоги. Досвід роботи від 2 років. Требования. опыт работы. Условия работы. типография находится по адрессу. ул. Ремонтная, 13, Д...

Ніколи не пропускайте робочу можливість. Підпишіться на щоденне сповіщення про вакансії.